Znamy najlepsze biuro nieruchomości w województwie mazowieckim

Lider Nieruchomości Otodom 2020

Ostatnie dni dla branży nieruchomości w całej Polsce były wyjątkowe. Po raz kolejny, na podstawie trzyetapowego konkursu wyłoniono najlepsze biuro nieruchomości w Polsce oraz Pośrednika Roku 2020. Nagrodzono także liderów w każdym regionie – w tym w województwie mazowieckim. Kto zwyciężył w naszym regionie?


Wyróżnienie Lider Nieruchomości Otodom to gwarancja, że biuro lub pośrednik odznaczają się profesjonalizmem, wysokim standardem usług i uczciwością. Najpopularniejszy serwis nieruchomości rozdał nagrody już po raz trzeci. Tym razem ich wręczenie odbyło się w formule online, która była adekwatna do obecnej rzeczywistości. Wydarzenie transmitowano na żywo na kanałach serwisu. Dzięki temu publiczność mogła być jeszcze liczniejsza niż zwykle. Gala rozdania nagród została poprowadzona przez Monikę Rudnicką, General Manager Otodom oraz znanego prezentera telewizyjnego Oliviera Janiaka.
Konkurs, do którego biura chętnie zgłaszały się już od początku tego roku, składał się z trzech etapów. Wykorzystano wywiady internetowe sprawdzające m. in. liczbę ofert, pracowników, a także badania jakościowe ogłoszeń wystawianych przez firmę. Ostatni etap to wykorzystanie metody „tajemniczego klienta”: ankieterzy wcielali się w rolę zainteresowanego usługami i testowali biuro. Metodologia badania została skonstruowana przez agencję badawczą IQS. Nagrody dla zwycięzców to kampanie PR i reklamowe w mediach oraz kampanie billboardowe.
Lider z Mazowsza

W regionie na 10 tys. mieszkańców przypada ponad 14 agentów, co jest najwyższym wynikiem w Polsce. Oznacza to, że konkurencja jest bardzo duża, dlatego też warto poznać biuro, gdzie znajdziemy najlepszych profesjonalistów.
Zwycięzcą w województwie mazowieckim zostało biuro Partners International z Warszawy. Jest to najstarsza agencja nieruchomości premium w Warszawie – działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Powstała w oparciu o kompleksowe doradztwo i usługi dla ekspatów, a dziś pośredniczy w wynajmie i sprzedaży najbardziej prestiżowych nieruchomości. Klientami są zarówno korporacje, banki, ambasady, izby handlowe, przedsiębiorcy, ale także osoby prywatne i inwestorzy indywidualni.
– Prawdziwa wartość pośrednictwa to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z klientem, który w oparciu o to podejmuje kluczowe decyzje jak np. sprzedaż majątku rodzinnego, kupno wymarzonego domu czy inwestycja. Czas agentów – sprzedawców mija. Skuteczność jest miarą jakości relacji, jej pielęgnowania i odpowiedzialności agenta. Nasze doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza klientów oraz skuteczność, pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako jedna z najbardziej cenionych agencji, znanych z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Nagroda Lider Nieruchomości to dla nas duże wyróżnienie oraz zwieńczenienie i docenienie wieloletniej pracy całego zespołu – mówi Joanna Czapska Managing Director w Partners International.
Na podium za Partners International znalazły się również biura ze stolicy: Villa Mia Premium Property (drugie miejsce) oraz Vilea Property Boutique (trzecie miejsce).

Najlepsi w Polsce i pełna lista zwycięzców
W kategorii Lider Nieruchomości Najlepsze Biuro Ogólnopolskie laureatem zostało gdańskie Tekton Property. Z kolei tegoroczną wyróżnioną w kategorii Pośrednik Roku została Katarzyna Czerwiak z krakowskiego biura GRUPA.PRO.


Drukuj  

Related Articles